receta shqiptare

18 Pinler3 Takipçiler
Muffin Kalıbında Çiçek Poğaça Tarifi

Muffin Kalıbında Çiçek Poğaça Tarifi

Recept za Lisnato pecivo sa sirom. Za spremanje peciva neophodno je pripremiti brašno, mleko, vodu, kvasac, šećer, so, ulje, margarin, sitan sir, jaja, susam.

Recept za Lisnato pecivo sa sirom. Za spremanje peciva neophodno je pripremiti brašno, mleko, vodu, kvasac, šećer, so, ulje, margarin, sitan sir, jaja, susam.

Birkaç ay önce bir pastanede arkadaşlarımla kahvaltı etmek üzere buluştuk. Pastaneden içeriye girdiğimde burnuma dolan o koku o gün bugünd...

Birkaç ay önce bir pastanede arkadaşlarımla kahvaltı etmek üzere buluştuk. Pastaneden içeriye girdiğimde burnuma dolan o koku o gün bugünd...

Kjo recetë ju tregon se si përgatitet TRILEQE . Më poshtë keni listën e gjërave që ju nevojiten për të përgatitur një TRILEQE si dhe udhëzimet se si bëhet një gjë e tillë. Për çdo pyetje apo paqartësi, mund të komentoni dhe ne do të jemi të lumtur të ju japim përgjigje. Përbërësit: 6 vezë 400 gr...Read More

Kjo recetë ju tregon se si përgatitet TRILEQE . Më poshtë keni listën e gjërave që ju nevojiten për të përgatitur një TRILEQE si dhe udhëzimet se si bëhet një gjë e tillë. Për çdo pyetje apo paqartësi, mund të komentoni dhe ne do të jemi të lumtur të ju japim përgjigje. Përbërësit: 6 vezë 400 gr...Read More

susamli-pogaca-yapimi

susamli-pogaca-yapimi

Mazë me speca

Mazë me speca

Kjo recetë ju tregon se si përgatitet KROFNE. Më poshtë keni listën e gjërave që ju nevojiten për të përgatitur një KROFNE si dhe udhëzimet se si bëhet një gjë e tillë.

Kjo recetë ju tregon se si përgatitet KROFNE. Më poshtë keni listën e gjërave që ju nevojiten për të përgatitur një KROFNE si dhe udhëzimet se si bëhet një gjë e tillë.

Gjizë me speca

Gjizë me speca

Receta për Kifle me Forma te Ndryshme ~ Receta Gatimi Shqip

Receta për Kifle me Forma te Ndryshme ~ Receta Gatimi Shqip

Sosunun icinde pisen ve mukemmel bir lezzete sahip olan bu nemli ekmegi dilerseniz hamurun icini dilediginiz ic malzemesi ile doldurup da pisirebilirsiniz. Videoyu izlemeyi ve Youtube kanalima abon…

Sosunun icinde pisen ve mukemmel bir lezzete sahip olan bu nemli ekmegi dilerseniz hamurun icini dilediginiz ic malzemesi ile doldurup da pisirebilirsiniz. Videoyu izlemeyi ve Youtube kanalima abon…


Daha fazla fikir
krofne krafne Krofne

krofne krafne Krofne

Mazë me speca

Mazë me speca

TRILEQE

TRILEQE

Mësoni se si të përgatisni Bukë shtepie duke lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë. Klikoni mbi titull për më shumë detaje.

Mësoni se si të përgatisni Bukë shtepie duke lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë. Klikoni mbi titull për më shumë detaje.

Gurabija - Receta + Fotografi | Kuzhina Shqiptare

Gurabija - Receta + Fotografi | Kuzhina Shqiptare

Mësoni se si të përgatisni Pogaqe me qumësht duke lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë. Klikoni mbi titull për më shumë detaje.

Mësoni se si të përgatisni Pogaqe me qumësht duke lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë. Klikoni mbi titull për më shumë detaje.

Receta për Kifle me Forma te Ndryshme ~ Receta Gatimi Shqip

Receta për Kifle me Forma te Ndryshme ~ Receta Gatimi Shqip

Facebook Twitter Pinterest Viber

Facebook Twitter Pinterest Viber

Tiny Love 3-in-1 Rocker Napper

Tiny Love 3-in-1 Rocker Napper

Philly Cheese Steak Quesadilla Recipe

Philly Cheese Steak Quesadilla Recipe

Pinterest
Ara