Buzzy Series

Buzzy Series

15
Followers
0
Following
www.buzzyseries.com
İzmir/Türkiye / Yerli & Yabancı film/dizi fark etmeden haberler ve capsler paylaşmaktayız.
Buzzy Series
More ideas from Buzzy
Öldürme Arzusu Filminden Yeni Poster Geldi! ➤ https://www.buzzyseries.com/oldurme-arzusu-filminden-yeni-poster-geldi/

Öldürme Arzusu Filminden Yeni Poster Geldi! ➤ https://www.buzzyseries.com/oldurme-arzusu-filminden-yeni-poster-geldi/

Payitaht Abdülhamid'in 19. Bölümü Geldi! ➤ https://www.buzzyseries.com/payitaht-abdulhamidin-19-bolumu-geldi/

Payitaht Abdülhamid'in 19. Bölümü Geldi! ➤ https://www.buzzyseries.com/payitaht-abdulhamidin-19-bolumu-geldi/

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Kadrosuna Burcu Binici Dahil Oldu! ➤ https://www.buzzyseries.com/sen-anlat-karadeniz-dizisinin-kadrosuna-burcu-binici-dahil-oldu/

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Kadrosuna Burcu Binici Dahil Oldu! ➤ https://www.buzzyseries.com/sen-anlat-karadeniz-dizisinin-kadrosuna-burcu-binici-dahil-oldu/

Show TV’nin Yeni Dizisi Çukur’un Kadrosuna Mustafa Üstündağ Katıldı! ➤ https://www.buzzyseries.com/show-tvnin-yeni-dizisi-cukurun-kadrosuna-mustafa-ustundag-katildi/

Show TV’nin Yeni Dizisi Çukur’un Kadrosuna Mustafa Üstündağ Katıldı! ➤ https://www.buzzyseries.com/show-tvnin-yeni-dizisi-cukurun-kadrosuna-mustafa-ustundag-katildi/

Easy Dizisinin 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Açıklandı! ➤ https://www.buzzyseries.com/easy-2-sezon-oyuncu-kadrosu-aciklandi/

Orlando Bloom, Malin Akerman, Dave Franco and a ton of other celebs tackle modern love in Netflix's 'Easy'

Diriliş Ertuğrul’un 4. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı! ➤ https://www.buzzyseries.com/dirilis-ertugrulun-4-sezon-tanitim-videosu-yayinlandi/

Diriliş Ertuğrul’un Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Web Therapy Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu! ➤ https://www.buzzyseries.com/web-therapy-dizisinin-oyuncu-kadrosu-belli-oldu/

Web Therapy: Lisa Kudrow stars as a therapist with limited patience for other peoples' problems.

Major Crimes Dizisinin 6.Sezonu Final Sezonu Olacak! ➤ https://www.buzzyseries.com/major-crimes-6-sezonu-final-sezonu/

Major Crimes creator James Duff & star Mary McDonnell react to TNT cancelling the show after six seasons. In your opinion, did Major Crimes deserve a seventh season renewal, or did the network make the right call to end it?

Good Omens Dizisine Usta Oyuncu Jon Hamm Dahil Oldu! ➤ https://www.buzzyseries.com/good-omens-jon-hamm-dahil-oldu/

Good Omens Dizisine Usta Oyuncu Jon Hamm Dahil Oldu! ➤ https://www.buzzyseries.com/good-omens-jon-hamm-dahil-oldu/