Fashion ne pak dite

Fashion ne pak dite

www.facebook.com/fashionnepakdite
Tirana / Aksesore e modes se fundit me cmime fantastike.Cilesi e pakrahasueshme dhe shperndarje ne cdo cep te Shqiperise. 0693427886.Sherbimi ndaj klientit
Fashion ne pak dite