Pinterest
Kompakt Taşınabilir Ev Tasarımı - http://morfikirler.com/yazi/kompakt-tasinabilir-ev-tasarimi

Chamfer Home: Tiny Self-Sufficient House Operates Off-Grid in Any Locale Inhabitat - Sustainable Design Innovation, Eco Architecture, Green Building

Dayanıklı, Uzaktan Kumandalı, Uçan Robot - http://morfikirler.com/yazi/dayanikli-uzaktan-kumandali-ucan-robot

The Father Of The Powersquid Launches A Bluetooth-Enabled Carbon Fiber Drone

Uyku Monitörü İle Uyku Kalitenizi Arttırın - http://morfikirler.com/yazi/uyku-monitoru-ile-uyku-kalitenizi-arttirin

RestOn: Sleep sensor, scorer and tip generator. Also connects to social media to send your sleep details to whoever you want to.

Uzaktan Kumandaların Yerini Hareketler Alıyor - http://morfikirler.com/yazi/uzaktan-kumandalarin-yerini-hareketler-aliyor

Uzaktan Kumandaların Yerini Hareketler Alıyor - http://morfikirler.com/yazi/uzaktan-kumandalarin-yerini-hareketler-aliyor

Görme Sıkıntısı Çekenler İçin Akıllı Gözlük - http://morfikirler.com/yazi/gorme-sikintisi-cekenler-icin-akilli-gozluk

Görme Sıkıntısı Çekenler İçin Akıllı Gözlük - http://morfikirler.com/yazi/gorme-sikintisi-cekenler-icin-akilli-gozluk

Sadece 48 Saniyede Kendi Alışveriş Sitenizi Kurun - http://morfikirler.com/yazi/sadece-48-saniyede-kendi-alisveris-sitenizi-kurun

Sharetribe helps businesses get their own online marketplace up and running without any coding.

Elektrikli Jetski-Bot Saatte 100 Kilometre Hızla Gidiyor - http://morfikirler.com/yazi/elektrikli-jetski-bot-saatte-100-kilometre-hizla-gidiyor

Electric jetski-boat hybrid travels on a single charge

Yılın Hangi Zamanı Nereye Gidilir? Bu Uygulama İle Öğrenin - http://morfikirler.com/yazi/yilin-hangi-zamani-nereye-gidilir-bu-uygulama-ile-ogrenin

App offers travel recommendations based on time of year

Bilgisayarınız İçin Akıllı Kısa Yol Cihazı - http://morfikirler.com/yazi/bilgisayariniz-icin-akilli-kisa-yol-cihazi

Flow wireless controller: gesture control and

Motosiklet Yıkama Servisi - http://morfikirler.com/yazi/motosiklet-yikama-servisi

Motosiklet Yıkama Servisi - http://morfikirler.com/yazi/motosiklet-yikama-servisi

Akıllı Tava İle Yemekleriniz Daha Lezzetli - http://morfikirler.com/yazi/akilli-tava-ile-yemekleriniz-daha-lezzetli

The greatest food gadgets of 2015 include everything from a kids' ramen machine to an automated craft cocktail maker.

Kullan At Şarj Ünitesi Geliştirildi - http://morfikirler.com/yazi/kullan-sarj-unitesi-gelistirildi

Kullan At Şarj Ünitesi Geliştirildi - http://morfikirler.com/yazi/kullan-sarj-unitesi-gelistirildi

Suyu Yakıta Çeviren Cihaz Geliştirildi - http://morfikirler.com/yazi/suyu-yakita-ceviren-cihaz-gelistirildi

'Miracle' tech turns water into fuel German cleantech company Sunfire GmbH has unveiled a machine that converts water and carbon dioxide into synthetic petroleum-based fuels.

Bitkilerden Enerji Üretimi  - http://morfikirler.com/yazi/bitkilerden-enerji-uretimi

Researchers in the Netherlands are working on a technique called Plant-e, which converts energy from growing plantlife and bacteria systems into electricity, turning crop fields into power sources.