Tam Gaz, Baby Driver - http://www.omurokur.com/2017/11/tam-gaz-baby-driver/

I LOVED this movie so much. Double points for quoting one of my other favorite movies: Monsters Inc

Süper Karanlık Zamanlar, Super Dark Times - http://www.omurokur.com/2017/12/super-karanlik-zamanlar-super-dark-times/

Süper Karanlık Zamanlar, Super Dark Times - http://www.omurokur.com/2017/12/super-karanlik-zamanlar-super-dark-times/

Gavur Planla Müslüman İş İşten Geçtikten Sonra - http://www.omurokur.com/2017/12/gavur-planla-musluman-is-isten-gectikten-sonra/

Gavur Planla Müslüman İş İşten Geçtikten Sonra - http://www.omurokur.com/2017/12/gavur-planla-musluman-is-isten-gectikten-sonra/

Lou - http://www.omurokur.com/2017/12/lou/

Lou - http://www.omurokur.com/2017/12/lou/

Daha Dikkat Et, Better Watch Out, Safe Neighborhood - http://www.omurokur.com/2017/12/daha-dikkat-et-better-watch-out-safe-neighborhood/

Daha Dikkat Et, Better Watch Out, Safe Neighborhood - http://www.omurokur.com/2017/12/daha-dikkat-et-better-watch-out-safe-neighborhood/

Saklama Rehberi - http://www.omurokur.com/2017/12/saklama-rehberi/

Saklama Rehberi - http://www.omurokur.com/2017/12/saklama-rehberi/

Öğretmen Silahı Bilgi Olan Savaşçıdır - http://www.omurokur.com/2017/11/ogretmen-silahi-bilgi-olan-savascidir/

Öğretmen Silahı Bilgi Olan Savaşçıdır - http://www.omurokur.com/2017/11/ogretmen-silahi-bilgi-olan-savascidir/

Savaşçı, Harbiye Marşı - http://www.omurokur.com/2017/11/savasci-harbiye-marsi/

Savaşçı, Harbiye Marşı - http://www.omurokur.com/2017/11/savasci-harbiye-marsi/

Naim Süleymanoğlu, Cep Herkülü - http://www.omurokur.com/2017/11/naim-suleymanoglu-cep-herkulu/

Naim Süleymanoğlu, Cep Herkülü - http://www.omurokur.com/2017/11/naim-suleymanoglu-cep-herkulu/

Pinterest
Search